Novinky

Říjnová dovolená za výhodnou cenu

Přijeďte si užít krásný podzim po Dvora Králové nad Labem a ubytujte se v útulném Penzionu Na Náměstí.

Ochutnejte s námi místní speciality v doprovodu tankového piva!

Pro připad, že byste chtěli ochutnat místní speciality, můžeme jednoznačně doporučit návštěvu restaurace Baroque - ve dvoře. Během letních dní si můžete užít příjemné posezení na venkovní zahrádce za doprovodu místního pivního speciálu - tankového piva Kopp z královédvorského pivovaru Tambor. Tento pivní speciál je k dispozici pouze v restauraci Ve dvoře. Byla by ovšem škoda zůstat pouze u piva a neochutnat některou z místních specialit. Mezi nabízené pochoutky patří například cibulové kroužky smažené v pivním těstíčku Kopp, nakládaný "romadůžek" nebo domácí tlačenka a utopence, nejedná se ale o klasická česká jídla, jak je znáte z takřka každé české hospody nebo hostince. Před uložením utopenců do nálevu je totiž pomalu pečou, díky čemuž uvolní aroma a při zakrojení se krásně rozvoní.

O víkendech se mimo klasická česká jídla servírují i speciality, u kterých kuchařovi meze nikdo neklade. V minulosti se zde servírovaly speciality jako například nutrie či krokodýli. Restaurace ve dvoře se odlišuje od ostatních restaurací v okolí dále tím, že si takřka vše vyrábějí sami, včetně pečiva. 

Mimo kvalitní tankové pivo a velmi chutné speciality si dále můžete vychnutnat šálek výběrové kávy v přilehlé kavárně Dvoreček.

Prozkoumejte okolí Dvora Králové nad Labem!

Ať už za pěkného počasí pěšky, tak za deštivého počasí autem, za nás můžeme jedině doporučit, abyste navštívili rozsáhlé podzemní prostory unikátní pozdně barokní pevnosti z 18. století v Jaroměři, která je od nás vzdálená pouhých 16 km!

Vstupné do podzemních komplexů činí 40 Kč pro dospělého a 20 Kč pro dítě, navštívit však můžete i železniční muzeum, které je v těsné blízkosti.

Jakmile Vás a Vaše ratolesti prohlídka pevnosti a muzea omrzí, dalším velkým lákadlem může být návštěva aquaparku s tobogánem a mnoha vířivkami a tryskami, též v Jaroměři. 

Hudební léto Kuks

V případě, že rádi poznáváte během Vaší dovolené kulturní památky, doporučujeme Vám návštěvu Hospitalu Kuks, největšího barokního komplexu v Čechách. Při té příležitosti se rovnou můžete účastnit 9. ročníku Mezinárodního Festivalu "Hudební Léto Kuks", který je zahájen festivalem 23.6. a zakončen bude 18.srpna 2018. Vystoupí zde celá řada předních interpretů, jako Ivan Ženatý, Václav Hudeček, Josef Špaček a mnoho dalších, stejně jako celé orchestry a sbory, jako například Filharmonie Hradec Králové, Collegium 1704, Musica Florea nebo například Wihanovo kvarteto.

Víte, že...

Víte, že v ceně ubytování v moderně zařízených pokojích máte dále zdarma parkování přímo v areálu hotelu, kontinentální snídaně, internetové Wi-Fi připojení a satelitní TV?

Zahájení letní sezóny ve Dvoře Králové nad Labem

Zima se s námi rozloučila a tím pádem přichází hlavní sezóna a s ní i jedinečná příležitost prozkoumat krásy historického centra města Dvůr Králové nad Labem, ale nejen to, během pobytu v našem Penzionu se rozhodně nudit nebudete.

Při pobytu u nás musíte jednoznačně navštívit Královédvorskou zoo, ve které rozhodně doporučujeme návštěvu Safari, dále pak lanový park nebo nedaleký hrad Pecka.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..