MENU

Novinky

Přijeďte si užít hezký podzim do Dvora Králové nad Labem a ubytujte se v našem penzionu. Těšit se můžete na chutnou snídani a příjemné ubytování přímo v centru města.

Máte rádi pivo a nemáte rádi podzim? V tom případě je výlet do Penzionu Na Náměstí ideální volba, jak si zpříjemnit podzim a ještě k tomu si užít relax v pivní lázni s neomezenou konzumací piva!

Pro připad, že byste chtěli ochutnat místní speciality, můžeme jednoznačně doporučit návštěvu restaurace Baroque - ve dvoře. Během letních dní si můžete užít příjemné posezení na venkovní zahrádce za doprovodu místního pivního speciálu - tankového piva Kopp z královédvorského pivovaru Tambor. Tento pivní speciál je k dispozici pouze v restauraci Ve dvoře. Byla by ovšem škoda zůstat pouze u piva a neochutnat některou z místních specialit. Mezi nabízené pochoutky patří například cibulové kroužky smažené v pivním těstíčku Kopp, nakládaný "romadůžek" nebo domácí tlačenka a utopence, nejedná se ale o klasická česká jídla, jak je znáte z takřka každé české hospody nebo hostince. Před uložením utopenců do nálevu je totiž pomalu pečou, díky čemuž uvolní aroma a při zakrojení se krásně rozvoní.

O víkendech se mimo klasická česká jídla servírují i speciality, u kterých kuchařovi meze nikdo neklade. V minulosti se zde servírovaly speciality jako například nutrie či krokodýli. Restaurace ve dvoře se odlišuje od ostatních restaurací v okolí dále tím, že si takřka vše vyrábějí sami, včetně pečiva. 

Mimo kvalitní tankové pivo a velmi chutné speciality si dále můžete vychnutnat šálek výběrové kávy v přilehlé kavárně Dvoreček.

Ať už za pěkného počasí pěšky, tak za deštivého počasí autem, za nás můžeme jedině doporučit, abyste navštívili rozsáhlé podzemní prostory unikátní pozdně barokní pevnosti z 18. století v Jaroměři, která je od nás vzdálená pouhých 16 km!

Vstupné do podzemních komplexů činí 40 Kč pro dospělého a 20 Kč pro dítě, navštívit však můžete i železniční muzeum, které je v těsné blízkosti.

Jakmile Vás a Vaše ratolesti prohlídka pevnosti a muzea omrzí, dalším velkým lákadlem může být návštěva aquaparku s tobogánem a mnoha vířivkami a tryskami, též v Jaroměři. 

V případě, že rádi poznáváte během Vaší dovolené kulturní památky, doporučujeme Vám návštěvu Hospitalu Kuks, největšího barokního komplexu v Čechách. Při té příležitosti se rovnou můžete účastnit 9. ročníku Mezinárodního Festivalu "Hudební Léto Kuks", který je zahájen festivalem 23.6. a zakončen bude 18.srpna 2018. Vystoupí zde celá řada předních interpretů, jako Ivan Ženatý, Václav Hudeček, Josef Špaček a mnoho dalších, stejně jako celé orchestry a sbory, jako například Filharmonie Hradec Králové, Collegium 1704, Musica Florea nebo například Wihanovo kvarteto.

Víte, že v ceně ubytování v moderně zařízených pokojích máte dále zdarma parkování přímo v areálu hotelu, kontinentální snídaně, internetové Wi-Fi připojení a satelitní TV?

Zima se s námi rozloučila a tím pádem přichází hlavní sezóna a s ní i jedinečná příležitost prozkoumat krásy historického centra města Dvůr Králové nad Labem, ale nejen to, během pobytu v našem Penzionu se rozhodně nudit nebudete.

Při pobytu u nás musíte jednoznačně navštívit Královédvorskou zoo, ve které rozhodně doporučujeme návštěvu Safari, dále pak lanový park nebo nedaleký hrad Pecka.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..